Olbřímí oliheň

Kdo jsem?

15. srpna 2013 v 23:10 | strigga
Já vím, že si asi ťukáte na čelo, že mě všichni dávno znáte líp než vlastní boty a že už tu straším nějakých šest let, a tak. Ale mě to štve. Štve mě, že poslední článek o sobě samé jsem tu napsala v roce 2007. Zatraceně, vždyť to už je vážně dlouhá doba :D a teď je navíc vhodný čas, protože bych se měla učit a je třeba trénovat prokrastinaci, abych to pak ve školním roce zvládala bez potíží.

Takže to vezmu šmahem, v bodech. Nakonec se jich sešlo nějak moc, nějak se neumím shrnout :D takže nepředpokládám, že to bude někdo číst. Škoda. Doufala jsem, že třeba najdu v něčem spřízněnou duši. :D

Inu, kdo tedy jsem?

Kontakt

13. dubna 2008 v 19:11 | strigga
Slavnostně přísahám, že se sem v průběhu týdne pokusím přidat alespoň nějaké drabble. (Velká omluva všem, kteří to svoje ještě nemají.) A kdyby někdo stál o mou občasnou (ne)přítomnost.... no, přímo pro něj je tu několik málo věcí ke mně.
Icq: 265-430-917
Kde najdete (nejen) moje layouty: www.welay.blog.cz
Na svém icq vás všechny moc ráda uvítám, ovšem - pro některé - neberte to jako spamovací fandom, ujednáno? :)

Trvalé. Na mozku...

10. října 2007 v 20:02 | strigga
Tak jsem se po dlouhém mozkovém hloubání a dloubání rozhodla zveřejnit nějaké informace o sobě. Alespoň ty, které nejsou nezveřejnitelné :)) Rozhodla jsem se podat to přijatelnější formou, a to jakožto jakousi potrhlou jednorázovku. Snad to pochopíte, sama to skoro nechápu :))

EDIT 6.3.2011: Jak jistě sami podle data přidání uznáte, tento článek zavání silným odérem zastaralosti. Nechávám ho tu pro pobavení, pokud se vám však nechce číst plky čtrnáctileté holčičky, zajděte si raději na Profil, čili SEM, kde najdete aktuální informace :) Sayonara!


Na úvod

9. září 2007 v 7:59 | strigga
Tak konečně jsem se dokopala ke kroku, ke kterému se chystám už půl roku. Rozhodla jsem se, že ode dneška sem konečně začnu psát...
 
 

Reklama