Layouts

Další várka layoutů

29. května 2008 v 17:42 | strigga
Něco jsem napsala. Vážně. Jednorázovku. S docela zajímavým nápadem a docela... no, s mým zpracováním. :) Taky mám rozpracovaných pár věcí, nezapomínám kupodivu ani na "osmičku" (hádejte, co myslím), a samozřejmě na vás já i Raven myslíme s vaší pravidelnou dávkou zábavy, Deníkem F+G.
Nicméně teď bych vám ráda představila další málo z toho layoutového mála, co jsem zatím spáchala. Tentokrát pět layoutů, a kdo neví, že lay u Ice je mým dílem, tak ten už to teď ví. Budu jen ráda, když mi sem do komentářů přihodíte nějakou tu kritiku.. :)
Takže: lay6, lay7, lay8, lay9 a lay10, a máte co komentovat!
P.S.: K osmému layi zmizel článek o stahování, poněvadž si ho jakási úžasná osoba sprostě přivlastnila. Smát se nebo brečet, kdoví... :))

Druhý až pátý lay a něco navíc :)

5. března 2008 v 19:09 | strigga
Já jen tak, aby tahle sekce nezela prázdnotou :) můžete se mrknout na pár mých dalších hrůzných výtvorů, a to: lay2, lay3, lay4 a lay5. Dva z nich už jste mohli vidět tady u mě, dva jsou nové :) samozřejmě je najdete i na QL. A ještě se koukejte nahrnout k mé drahé Raven, která se kvůli přestavbě webu dočasně stěhuje zpátky na blog, a které jsem dělala lay taky. A až to všechno zkouknete, dejte si panáka, upozorňuju předem, že je to hrůza, děs, napětí a lupiči mrtvol! Až vystřízlivíte, můžete mi tu napsat nějaký krásně kritický komentář.
Mimochodem, Blog.cz zase řádí, všimli jste si? Předělává klikací odkazy, přidávání obrázků - pokud to ovšem není jen dočasná chyba. Jestli ne, budeme muset vymyslet nový způsob stahování layoutů, drazí blogaři. Začínám opět uvažovat o webu. Tenhle systém neprospívá mé už tak dost špatné náladě!
Jo, Ice, na tvůj lay jsem nezapomněla, vrhnu se na něj ale nejdřív v pátek, souhlas? ;)

1. lay

4. února 2008 v 19:58 | strigga
Chm, chm... tak jsem si původně hrála s Photoshopem, že si stvořím nový lay. Po jeho dokončení mi ale bylo jasné, ža tahle jemnost a nostalgie nemá s mou ironickou povahou pranic společného... no, tak jsem ho nahrála na blog, kdyby si ho snad chtěl někdo stáhnout. Věřte nebo ne, docela se mi líbí :)) bylo mi líto ho nějak nevyužít... budu převelice potěšena, kdyby ho snad náhodou využil někdo z vás. A když ne, třeba se na něj jenom podívejte a napište mi tu do komentářů, jestli se vám líbil - ať vím, na čem jsem ;)
 
 

Reklama