Fejetonium

Lenin, Barcelona a NHL

4. listopadu 2010 v 20:58 | striggulele
No ano, já vím, že dávno mrtvý ruský komunistický diktátor rozhodně nemůže hrát v hokejové NHL za tým Barcelony, která navíc hraje výhradně fotbal, poněvadž Španělákům prostě chybí led. Evidentně však existují lidé, kteří tuto prostou pravdu ještě neprohlédli, a právě díky nim je tu teď tohle... dílko. Fejeton! To jen pro přesnost.

Takže ještě jednou, aby to vyznělo: Vám všem, kteří byste klidně řekli, že je to pravda, mnohokrát DĚKUJI! Jste téměř nadlidi, řekla bych. :-D

A mimochodem... víte, jak neskutečnou radost mívám z každého Vašeho komentáře?

(A pro ty z vás, kteří by se třeba chtěli zeptat - třetí kapitolu k Šestnáctce mám napsanou, a vložím ji sem, až ji sem vložím, abyste věděli. Yosh, mise splněna. ;D)

Možné je všechno aneb Zvykáme si, vážení

12. ledna 2010 v 21:41 | strigga
Ne že bych měla "po chlebu". To teda nemám. Ale právě jsem dokončila jeden fejeton, co hodlám zítra odevzdat naší milé pí prof třídní - češtinářce. Není to ten, co jsem o něm psala. Vlastně si nejsem ani tak úplně jistá, zda je to vůbec fejeton. Ale bavilo mě to psát a zabralo mi to jen chvilku (asi tak, aby mi zbyl čas na chemii). Mělo se to omezit na Čechy, ale co už, je to holt trochu... světovější. Jenom trochu.

A POZOR! Na tomto blogu je to moje fejetonová premiéra, takže očekávám alespoň několik komentářů. Vím, že to tu čtete. Tak teď máte důvod i komentovat, přítelíčkové. ;)
 
 

Reklama