Srpen 2015

II. Židle

31. srpna 2015 v 17:27 | strigga
Druhá část povídky do Klišé Binga. Teď by to chtělo napsat tu třetí a čtvrtou a zařídit, aby to zapadalo do té páté. Proč já se do toho pouštím, když mi zrovna tohle nikdy dvakrát nešlo, to je mi záhadou...

Velký dík budečským autorkám, které mě možná neukamenují. Hava Nadžíla!
Druhá část je delší než první, neboť už obsahuje i nějaký děj. Hlavně ovšem spoustu řečí okolo, protože jsem si to jako autorka nikdy nedokázala odpustit. Ráda bych jen řekla, že postavy za to nemohou.
Co se týče názvů, jsem evidentně stále úspornější. Příště to vidím na něco jednoslabičného.
Kdo mě znáte, smiřte se s tím, že to začínám brát částečně jako sebeléčbu..

Použitým klišé jsou tentokrát "halucinace/vize". Což nevím, jestli se dá uhrát. Nevadí, stejně už bingo nestihnu :)

I. Tápu v mlze

31. srpna 2015 v 1:07 | strigga
Velmi příznačně začínám se vkládáním povídek do Sosáckého Klišé Binga v den, kdy možnost vkládání končí. Navíc začínám s věcí na pokračování, kterou ani nemám dopsanou, chybí mi to nejdůležitější a stále jsem se ještě nerozhodla, jestli to bude rebelsky originální nebo ne. Mimo jiné je to celé taky jen prolog k něčemu úplně jinému, co asi pravděpodobně nikdy ani nenapíšu. Jo, a taky vůbec nevím, jestli tohle má být opravdu začátek.

Takže jak jistě chápete, prostě stojí za to si to přečíst. :D Jediným pozitivem je, že tenhle zač.. aťjetocojeto, je dost krátký. Budečským autorkám se s předstihem moc omlouvám za inspiraci. Jestli vám nakonec vlezu bez pozvání do fandomu, můžete mě ukamenovat.
Přes den přepíšu ještě aspoň kousek.. slibuju :) nechci být úplně trapná a nevložit do toho Binga vůbec nic, když už jsem s něčím přece jen začala.
Klišé zde použité je "ztráta paměti". Což byste poznali i bez téhle nápovědy. Whatever.

Okna dokořán

17. srpna 2015 v 23:49 | strigga |  (zatím bez názvu)
Momentka. Když se člověk po měsíci, kdy si občas připadal jako hotový sociální bůh, začíná zase propadat, jednou prostě přijdou vzpomínky na tyhle dva. Příznačně ve chvíli, kdy zazní Winter song.

Je to kratičký, asi nicneříkající a kupodivu vlastně.. pozitivní? Že by se mi vracela schopnost lepšit si psaním náladu?
Doufám, že se máte krásně. :)