Listopad 2013

Zítra

30. listopadu 2013 v 15:41 | strigga |  Drabblata a pidipovídky
Jsem se tady dva dny marně snažila vložit jednu básničku... Blogu.cz se prostě evidentně nelíbí, neb ji odmítl zobrazit. Vážně tě miluju, Blogu, už jsem ti to někdy říkala? :D

Dobře, fajn, zkusíme to s jinou. S tou, kterou měla Keneu dostat už dávno, ale nepřipomněla se, a moje hlava děravá na to úspěšně zapomněla -_- promiň, promiň.
Tehdy, když jsem ji psala, mi připadalo, že fandom je jasný. Teď jsem si ji přečetla znovu a už si tím vůbec nejsem tak jistá. Tak to asi budeš muset posoudit ty :) téma je stejné jako u oné LotRovské povídky, jen pojetí je absolutně odlišné. Zajímalo by mě, co mi na to nakonec řekneš.. :)

Připomínka

19. listopadu 2013 v 19:39 | strigga |  Verše z dílny šílené striggy
Napsaná včera v noci. Jako poděkování lesu, stromům, cestě, větru a jednomu člověku, a jako připomínka jednoho večera.

Nepsala jsem to přímo při ní, ale pak mi tu začala hrát a já najednou věděla, že k sobě patří.

(How can I keep from singing?.. taky se tak často ptáte?)

Melodie mají duši

13. listopadu 2013 v 22:21 | strigga |  Drabblata a pidipovídky
"Drabble" pro Lee. Tři z tvých slov mi najednou vletěla do hlavy, tak jsem je nechala usídlit se na papíře - snažit se k nim vecpat to čtvrté by bylo násilné, promiň. :)

Okamžik z dnešního dopoledne. Snad se nebudeš zlobit, že je to něco takového. Okamžik, a nic víc. Ale já myslím, že ty jsi jedna z toho mála, co chápe, jak moc pro mě některé okamžiky znamenají :)
Kdybys chtěla vědět, jak to vzniklo, zeptej se, povím ti to. Kdybys chtěla znát tu písničku, zeptej se, povím ti ji. Je to na tobě. .)

Hlas pragmatika

6. listopadu 2013 v 12:17 | strigga |  Drabblata a pidipovídky
Zaprvé, inspirace dnešním nádherným ránem. Doufám, že oceníte můj spisovatelský zápal, neb jsem se kvůli němu nestihla nasnídat.
Zadruhé, inspirace jedním drabblátkem z letošního DMD. Bohužel jsem zapomněla jeho název i jeho autorku (ale určitě to byla autorka!), ale jestli si na něj někdo vzpomene, za doplnění budu více než vděčná .)

Pro HiTomi-chan, která si přála něco hobitího. :)