Srpen 2013

Vykročit levou (deníkový zápis z 28. srpna 2013)

28. srpna 2013 v 12:45 | strigga |  Z deníku jahodového maniaka
Včera jsem kamarádovi napsala (zasmějte se mým způsobům konverzace s přáteli) následující shrnutí posledních dní:
"Já se teď dva týdny utápěla v solidní depresi.. dneska asi přišla po velmi krátkých peripetiích jen o něco delší katastrofa, následovaná zajímavou sebereflexivní katarzí, která vyústila v alespoň trochu vyrovnanější duševní stav než doposud."
Při téhle "sebereflexivní katarzi", jednoduše řečeno při procházce se psem, což dělám vždycky, když se potřebuju uklidnit, mě pak napadla ještě jedna spásná myšlenka.
První člověk, kterému se musíš umět podívat do očí, jsi ty sám.

Sví

24. srpna 2013 v 13:15 | strigga |  Písničky zimních nocí
Být vámi, tak v tom ani nic nehledám. Snad jenom odkaz na Školu Malého stomu, protože ten tam vážně je. Ale je to.. je mi to blízký. Je to blízký mým starým povídkám. Je to vlčí. Je to blízký mně samotný.

A hodil by se k tomu Winter song, ale řekla bych, že už ten odkaz musíte znát zpaměti. :D


Kdo jsem?

15. srpna 2013 v 23:10 | strigga |  Olbřímí oliheň
Já vím, že si asi ťukáte na čelo, že mě všichni dávno znáte líp než vlastní boty a že už tu straším nějakých šest let, a tak. Ale mě to štve. Štve mě, že poslední článek o sobě samé jsem tu napsala v roce 2007. Zatraceně, vždyť to už je vážně dlouhá doba :D a teď je navíc vhodný čas, protože bych se měla učit a je třeba trénovat prokrastinaci, abych to pak ve školním roce zvládala bez potíží.

Takže to vezmu šmahem, v bodech. Nakonec se jich sešlo nějak moc, nějak se neumím shrnout :D takže nepředpokládám, že to bude někdo číst. Škoda. Doufala jsem, že třeba najdu v něčem spřízněnou duši. :D

Inu, kdo tedy jsem?

Stromy

12. srpna 2013 v 18:54 | strigga |  Verše z dílny šílené striggy
Asi už to vidím hodně brzo na nějaký vykecávací článek, ať to tu nevypadá jak monolog nepovedeného poety. :)

Ale ještě jednu - kvůli té inspirativní písničce. Poslední dobou jsem na psaní neměla moc čas ani psychickou kapacitu, ale seznávám, že mi to jako obvykle chybělo..