Únor 2012

Takže co mám tedy společného s tím piánem.

29. února 2012 v 20:53 | strigga |  V ráji žbleptařů
Milá Carmen,
slibuju ti to už dva dny a stydím se, že jsem se k tomu doteď nebyla schopná dokopat. Takže! Ano, smekám, padám ze střechy a uznávám, že jsi fakt Bůh nového světa :D promiň, ale nešlo odolat a ráda bych všechny velice zodpovědně požádala, aby tu zanechali obdivný komentář, jak je tenhle nový layout naprosto dokonalý, bezchybný a skvělý, protože je to pravda a protože se s ním patlala támhle stříbro Carmen. xD
Jinak, vážení přátelé, tenhle lay má prý odrážet moji osobnost! Bylo mi to skutečně do hloubky vysvětleno, takže abych vám alespoň něco z toho odhalila (Rytmus života sucks, čtěte striggu! xD):

Deníkový zápis z 25. února 2012

25. února 2012 v 20:36 | strigga |  Z deníku jahodového maniaka
Kdo se chce nechat unést úžasnou hudbou, může tady. :)

Ach jo. Já mám tak ráda klid, tolik miluju ty chvilky, kdy se uprostřed všeho toho všedního chaosu člověk zastaví a řekne si... a dost. Teď chvíli postojím a to okolo kolem mě propluje, aniž by se mě dotklo.

Vzduch je únavou

18. února 2012 v 22:04 | strigga |  Střípky roztříštěných zrcadel
... Jo, to dává ještě větší smysl než většina titulků, které k těm ubohým střípkům ze zoufalství skládám z jejich názvů, a víte proč? Tyhle tři totiž jména nemají... :D takže jsem musela přistoupit na poněkud drastičtější metodu použití prvních slov. Vzduch je únavou? Únavou vzduch je? Je únavou vzduch. Říkám vám, že je v tom skrytá logika. Kdo ji nevidí, je lama. *přesvědčivý pohled á la "kdo mi nerozumí, měl by si dát kafe" *

Koneckonců, to kafe by se hodilo i mně. Volba ovocného čaje nebyla dvakrát šťastná, navíc v něm ani není cukr. Což mě nutí plácat tady o pitomostech, místo abych vám třeba řekla něco o těch, ehm, básněnkách...

Náladová

14. února 2012 v 20:14 | strigga |  Verše z dílny šílené striggy
Občas se uklidňuju hraním na flétnu. Někdy to dokonce i funguje, jindy zas mám chuť vyhodit flétnu z okna...
... neví někdo, proč jsem vám tohle začala vyprávět? :D

Kratičká básněnka, napsaná dneska v metru naproti velkému holohlavému chlápkovi v oranžové mikině, co mě celou dobu děsil pohledem (asi si myslel, že jsem aktivně věřící, protože můj malý černý diář vypadá jako kapesní Bible. Epic fail. :D)

Už je to za námi!

11. února 2012 v 19:40 | strigga |  Neviditelná literatura
Protože už je na Konoze a mohla by mít své místo i tady... protože vlastně nevypadá jako fanfikce. Protože je v ní skrytá spousta mých vlastních myšlenek. Protože k ní mám hudbu, která si zaslouží poslechnout. Protože je úplně obyčejná, a mně se právě proto líbí.

Protože pro ni nemám lepší místo než Neviditelnou literaturu.
A mimochodem... prosím, raději... nekomentujte. Stejně mě většina z vás zná až moc dobře. :-) Kdybych se dočkala nějakých hvězdiček, budu ráda, že to někdo četl.