Srpen 2011

Kapitola třináctá, Kopretinka vám to spočítá, šmejdi!

29. srpna 2011 v 23:40 | PnD & DnP |  Ledoborec
Jak všichni víte, milí platící, uplynulé tři měsíce byly pro nás Svahilce nezapomenutelným obdobím boje za svobodu, demokracii, lidská práva a používání růžových plyšových králíčků místo toaletního papíru. Nebudeme vás balamutit, kromě posledního bodu nebyl splněn ani jeden jediný, ale my stateční se vždy spokojili s málem!

Nu dobrá, že nejste Svahilci. Vaše chyba. Držte zobáky. Takže, po tom mučivě dlouhém období plném abstinenčních příznaků, jako jsou třas rukou, třas nohou, třas hlavy, celkový třas, třas malíčku u nohy, pocení, studené nohy, plynulé rozšiřování a zužování zorniček, těkavost pohledu, strnulost pohledu, mávání rukama a bzučení, zuřivé cenění zubů, nadměrná tvorba slin, nadměrná tvorba ušního mazu, cukání pravé nosní dírky, černý chlupatý jazyk aj., o kterých jste nám laskavě, byť i nevybíravou formou psali, trestní oznámení má nás právní zástupce v šuplíku, zkrátka - jsme tu zas.

Tak si to teda užijte a klidně si otravujte dál, my s kontakty na ruskou mafii se nemáme čeho bát...
(O švédské supertajné mafii ani nemluvě... a co teprve naše olbřímí krájítko na pizzu!)
V každém případě - bděte. Totiž čtěte. Spát u toho nemusíte.
(No ty vole, nekecej, ŠVÉDSKÁ mafie?!)

A mimochodem, pokud jste ještě neviděli TROLLUJÍCÍHO SARUMANA, tak ten k tomu teda fakt sednul.

Spadla hvězda do vlasů

27. srpna 2011 v 18:00 | strigg |  Verše z dílny šílené striggy
Tohle bohužel... nenapsala Haru.
Asi si založím rubriku "existencionálních blábolů", abych tyhle výkřiky měla kam zařazovat.

Prosím vás pěkně alespoň o pár komentářů :) mop si okusuje štětiny zahálkou, nemá co vytírat. A mě by vážně zajímalo, jestli píšu tak moc bezduchý žvásty, že se to nedá ani číst, nebo co...

Díky

24. srpna 2011 v 17:34 | strigga |  Verše z dílny šílené striggy
Jedno z nejkrásnějších slov, co znám.
Zase jedna z těch jednoduchých, slohově totálně primitivních, až směšně nanicovatých... ale víte co? Já je mám radši než ty složité. Je v nich o dost víc. Alespoň většinou. ;)

Věnováno všem mým přátelům, protože bez vás by můj život nebyl ani ze setiny takový, jaký je! Snad vám udělá radost, no a... snad ji pochopíte. ;)

Poletíme, chceš?

19. srpna 2011 v 20:28 | Nejistí schizofrenici Haru a strigg |  Verše z dílny šílené striggy
Konečně se po pár dnech vrací má stará dobrá skeptická povaha, štěstí odeznívá a já se zas začínám cítit ve své kůži. ;D
Nejprve báseň (nebývale optimistická), a poté - pro ty, co by si snad chtěli smlsnout na tragikomedii života mého - vyprávění o nejšílenější události celých prázdnin. Aneb jak říká můj vždy pravdomluvný bratranec, není důležité, zda je zážitek pozitivní nebo negativní... hlavně, že je INTENZIVNÍ!

Komentáře pořádně vyždímám a z toho, co zbyde, si vyrobím dekoraci zahradního jezírka (které nemám). ^^

Z očí noční oblohy pro Tolkiena, než zafouká vítr

12. srpna 2011 v 15:08 | Haru |  Střípky roztříštěných zrcadel
Na nic se mě neptejte, stejně mám v hlavě tak dokonale vygumováno, že bych vám nic neřekla. Povoláním táborová vedoucí, uff, lehnu si a budu spát alespoň týden... :-)

Komentáře pohladím po rozježených hlavičkách, udělám si z nich polštářek a dospím na nich tábor. Díky! :)