Červenec 2010

Z té modrozelené hrůzy na mě lezl psotník.

22. července 2010 v 22:59 | strigg |  V ráji žbleptařů
avada!
Nazdar vážení! Tyranie onoho příšerného, naprosto nejarního, nevkusného a odstrašujícího layoutu končí a místo ní tady máte toh-toh-toh - PČÍK! - tohle! A mně je z toho tááákhle veselo :))) abych vám to objasnila... léto je, hned po jaru, mým druhým nejoblíbenějším obdobím. Miluju vyhřáté kopce zalité sluncem, zlato obilných polí, nekonečnou zeleň stromů a lákavě modrozelenou vodu lomů, pískoven, potoků a tak vůbec. Měla bych zmlknout a nebásnit tu jako idiot, už tak jsou na mě naši poměrně nakrknutí dík mému naprosto klidnému přístupu ke všem jejich výtkám. Nemůžu si pomoct; dneska mi nic nezkazí náladu! Fakt ne.

Mimochodem, jestli se to někomu z vás nelíbí (no nehlaste se všichni!), tak mi to neříkejte. Spolkněte to jako mouchu, která vám náhodně vlítla do pusy při jízdě na kole. Já z toho mám radost a to mi stačí, už jenom proto, že celková práce na tom mi zabrala necelou hodinu :)))

Mějte se a mejte se!

Zdraví vaše věrná a oddaná

XYZŽ

Velký bratr vidí... koho vlastně?

19. července 2010 v 13:30 | strigga |  V ráji žbleptařů
Nečekám od vás jediný komentář. Nejsem naivní.

Každopádně jsem zpět z tábora, kde jsem si to nádherně užila, tak jen chci, aby to ten, kdo sem náhodou zabloudí, věděl. Taky by měl vědět, že pokud bude něco potřebovat, má mi napsat mail, nebo ať mi píše sem. Na facebook mi nepište, protože na tom hnusném krámu nehodlám prodlévat své milované, jedinečné prázdniny. Ničím je nezkazím. Ničím.

Mějte se hezky a užívejte si je aspoň z poloviny tak jako já. Třeba zase v blízké době něco přidám. :) Ciao, bambino!