Září 2009

Jubileum! (Téměř...)

9. září 2009 v 17:23 | strigga |  V ráji žbleptařů
Vážení a zvážení, dnes je tomu přesně dva roky, co jeden blázen napsal první článek na tomto přeúžasném blogu. Dva roky. Zní to neuvěřitelně!

Především se mi za ty dva roky, tedy čtyřiadvacet měsíců neboli 731 dní (2008 byl přechodný), 17544 hodin, 1052640 minut nebo taky 63158400 vteřin podařilo napsat sem, jestli dobře počítám, 185 článků. Jednu povídku jsem dokončila a dalších pět alespoň začala. Napsala jsem 13 jednorázových povídek, 16 drabblí, 41 veršovánek, s mou milovanou Raven jsme sepsaly 3 glosy, a k tomu všemu jsem vás ještě zahltila nepřeberným množstvím svých nudných vykecávaček.
Nejsou to nejúctyhodnější čísla - no, to bude asi tím, že jsem se v první polovině roku blogu téměř vůbec nevěnovala. Každopádně blog vystřídal taky hromadu layoutů (kdo ještě pamatuje doby, kdy se lay měnil skoro každý den? :)) a nejdéle na něm vydržel tenhle, co tu mám teď. (Ne,nehodlám ho měnit, pořád se mi líbí a ani zrovna nemám Photoshop). Několikrát se mi zasekl, odmítal spolupracovat, vkládat články a měnit outfit... ale s tím musí člověk počítat! Jestli existuje někdo, kdo pamatuje počátky mého blogu, prosím ho, aby trochu zavzpomínal a něco mi tu napsal. Jsem na to nesmírně zvědavá.

Takže, můj milý malý Blogu, k tvým narozeninám ti přeju, ať Ti zdraví pořád slouží, ať tě nezničím svou příšernou nezničitelností a AŤ JE TU JEDEN KOMENTÁŘ VEDLE DRUHÉHO!!!

Tvá oddaná

strigg

Jsem

1. září 2009 v 18:50 | strigga |  Verše z dílny šílené striggy
Nebýt toho "humorného zážitku", jak mou příhodu vzletně nazvala Carmen, nejspíš bych ještě doteď byla v náladě, ve které jsem tohle psala. Sepsala jsem to ve vlaku na nějaký sepraný kousek papíru, a za moc to nestojí. Je to jen slovíčkaření, hraní si se slovy, a je na tom určitě poznat to podivné rozpoložení; říkám tomu Šedá nálada, možná to taky znáte. Všechno okolo vás se vám zdá tak strašně šedivě obyčejné, všední a monotónní, že snad ani nedokážete uvěřit, že na světě jsou i krásné a barevné věci, a nejsou daleko.
Šedá nálada mě zpravidla přepadává v časech pozdějšího podzimu, kdy se do našich zelených krajů vkrádá ta prokletá studená mordorská mlha, takže tu v brzké době čekejte několik dalších takových "výplodů".
A koukejte komentovat, obejdové. Mé věrné Počítadlo vás vždycky zradí a nabonzuje mi, že jste tu byli. Zkuste napsat alespoň "to je hrůza", jo?