Říjen 2008

Ukulele vrací úder aneb Taky jste se dušovali, že nikdy nevyplníte řetězák?

29. října 2008 v 19:01 | strigga |  V ráji žbleptařů

Nesnáším tvorbu avatarů. Taky nesnáším řetězáky. Menší paradox.
Tedy, vážení i nezvážní, tuto zákeřnou štafetu už jistě znáte, ovšem pro nezasvěcené jsem povinna vysvětlit... nuže, pod perexem se skrývá třicet jmenných odpovědí na otázky, které ovšem vy, řetězákem neposkvrnění, zatím neznáte. Pokud se v mé odpovědi vyskytne vaše jméno a vás přemůže zvědavost, napište do komentářů a mailem vám pošlu znění otázek (nedělejte to, NEDĚLEJTE TO!), což vás ovšem zavazuje k tomu, abyste na otázky odpověděli sami a vložili to po mém vzoru na svou osobní stránku. (Už chápete, proč jste to neměli dělat?)
Tuto zlou věc jsem převzala od zabijácké mrchy Carmen, které se též v odpovědích náležitě pomstím. Tak přísahám.
A mimochodem, pokud si někdo nevšiml, je tu nový lay, takže dáme dvě mouchy jednou ranou a sfoukneme pochvalu laye i rozzuřený komentář k dotazníku zároveň, co říkáte? :)))


Zachovejte paniku!

23. října 2008 v 18:56 | strigg |  V ráji žbleptařů
No vážně, já ještě žiju! Jen nemám tuto absoluto ŽÁDNÝ čas. A ještě nějakou dobu nejspíš mít nebudu. Omluvte mě a nic po mně nechtějte. A kdyby někdo z vás měl pocit, že mu ručičky neupadnou, když napíše komentář, tak si ho možná přečtu. Snad mi to odpustíte...

Tak jen abyste věděli.

S.

Druhý - první pokus :)

15. října 2008 v 17:37 | strigga |  Ruku v ruce
Tak jo, k předchozímu začátku nikoho nic nenapadlo (přiznám se, že mě taky ne, ale tak co, pokus-omyl), zkusíme to jinak. Tentokrát je to úryvek (začátek) povídky, kterou jsem začala psát před několika měsíci. Možná bych ji i někdy dopsala, jenže jsem ji měla v sešitu z fyziky (známe to :)), a po skončení školního roku jsem neměla tušení, kde je.
Nebojte, tentokrát nejde o žádnou křehkou romantiku, nýbrž o naprosto obyčejnou historku naprosto obyčejných lidí, takže pište, co vás napadne. Nejlepší je stejně, když se u toho ve finále zasmějem :)
Jo, a aby bylo jasno: psát může KDOKOLIV!!! (Nebo spíš musí, jinak ho můj strašlivý přízrak bude provázet až do smrti smrťoucí. A že je čeho se bát...)

Veni - vidi - vici!

10. října 2008 v 17:49 | strigga |  V ráji žbleptařů
Krutovládce Sluníčko defenestrován! :)))))
Konečně, KONEČNĚ je tu nový lay. Oproti mým zvyklostem je uzoučký a má mrňavé písmo (takže někdo, kdo je slepý jak patrona, jako například já, z toho moc nemá :)), ale to se mi na něm právě líbí. Taky se mi líbí barvy (ano, Ajjo, vím přesně, co řekneš) a zpracování taky snad ujde... no, chtěla jsem něco podzimního, a barvami to rozhodně podzimní je. Jinak všechny ty zakomponované obrázky mají nějaký vztah k času, všimněte si... hodiny - tak to je jasné, vlak - no, ten přece jezdí ve stanovný čas (jo, je to Bradavický Expres), hrad (jo, mají to být Bradavice) - každá stavba časem stárne... etc. Tak, to je asi tak všechno.
A opovažte se říct, že se vám Sluníčko líbilo víc! =D

Nešálí vás zrak...

5. října 2008 v 17:16 | strigga |  V ráji žbleptařů
He-he-he... už je to tak, zkušená grafička Strigg obnovila šablonu :D

A víte proč? Protože jsem dnes v půl osmé ráno dorazila domů, po slunném Katalánsku tady samozřejmě úplně zmrzlá, polámaná, rozbolavělá od dvaadvaceti hodin v autobuse, z nichž jsem spala sotva jednu a půl. Všechno se hroutí, hahá... a přijdu sem, a co nevidím? Ha? Ha! Blog mi hází články do menu! Půl hodiny se nad ním snažím vyzrát. Ve finále mi selže počítač, hystericky se rozbrečím, že je všechno na hov*o, počítač se sám od sebe restartuje (začínám mít pocit, že jsem vážně zblbla!), a já se ve veřině rozhoduju... A máte tu SLUNÍČKO! *chechtá se jak pominutá*

A budete ho tu mít do té doby, dokud se buďto:
a) Strigg nenaštve natolik, že stráví několik hodin zapínáním Photoshopu a nepředělá to, nebo
b) Photoshop neuvolí něco uplácat jen tak sám, bez lidské pomoci
c) někdo nesmiluje a neudělá Strigg layout.

Toť vše, vážení. Blog vyzrál nade mnou, veřejně to přiznávám. Poražena a ponížena si odcházím lízat rány někam do koutka. Už slyším, jak se smějete. Jen se smějte! Já se taky směju... Absurdistán, co? :D