Srpen 2008

1... Potyčka s hučkou

27. srpna 2008 v 19:28 | strigga a Raven |  Kočičí pracka
Myslíš, že je to zabije?
Nepochybně.
Enjoy it.
Strigg & Raven
(A berte to s rezervou, vy mizerové! :))))))

Kočičí pracka

24. srpna 2008 v 20:07 | strigg a Raven |  Kočičí pracka
Strigg uvádí: Nechutně egocentrický příběh sepsaný dvěma osobami o dvou shodou okolností totožných osobách se zatím blíže neurčeným počtem kapitol. Zezačátku vám to zcela jistě bude připadat jako plytká báchorka na velmi ohrané-opsané téma, ALE věřte; příběh s tak kuriózním rozuzlením jste ještě nečetli!
Raven dodává: Nechutně egocentrická pohádka, sepsaná dvěma osobami shodou okolností o totožných osobách. Zezačátku to bude jistě znít jako ohavné a již tlející klišé, ale věřte nám - skandálnější příběh jste ještě nečetli! Jistě nebudete litovat, protože tahle povídka, vážení, udělá díru do světa (nebo přinejmenším do vašeho mozku)!

Půlnoční

23. srpna 2008 v 18:00 | strigga |  Verše z dílny šílené striggy
Opravdu bylo něco po půlnoci, když jsem to začala psát. Opravdu byla bouřka... a k tématu - monologu s vlastní duší - mě inspirovala písnička. Nemám, co bych dodala (snad jen povšimněte si grafických úprav v menu, řekla nevinně =)). Tady máte ten kloudný článek...

"Smrt nostalgii!" křičí a zaraženě hledí na layout

23. srpna 2008 v 15:51 | strigga |  V ráji žbleptařů
Krom převratné zprávy o tom, že jsem se vrátila z tábora, bych vám ráda sdělila ještě pár věcí.
Tak předně je mi šumafuk, co si myslíte o tomhle layoutu. Já jsem někdo, komu bylo odjakživa líto nechtěných a zapomenutých věcí, takže jsem ho prostě včera po několika měsících dodělala, a mám ho tady. Pak mě ještě napadá, že člověk, který vymyslel slovo nostalgie, byl zcela jistě nějaký úplný... Říman. Jo. Nesnáším Římany. Když si to slovo rozdělíte, máte nost - to nevím, co znamená, a algie - neboli bolest. Opovažte se nesouhlasit s tím, že vynálezce toho slova byl Říman.
Do třetice všeho dobrého pak jen oznamuju, že v nejbližší době přijde nějaký kloudný článek. (Už si připadám jako moje prababička, která občas volá jen proto, aby nám všem oznámila, že zavolá pozdějc.) Hmmm... už zas nevím, proč jsem to vlastně napsala.. =D

1. Na konci světa

13. srpna 2008 v 13:13 | strigga |  Podfukáři
Právě si užívám někde na táboře (zřejmě běhám v pláštěnce po lese, je mi zima, teče mi z nosu, popř. nemůžu dýchat), tak mi to dopřejte a ještě osm dní si tu užívejte beze mne. Tady jest první kapitola :)

Titulek pro změnu frčí pryč

8. srpna 2008 v 13:13 | strigga |  V ráji žbleptařů
Tak jo, v tuhle dobu už jsem vlastně pryč, na cestě na tábor... budu pryč až do jednadvacátého, a podařilo se mi přepsat jednu jedinou věc =D! Tedy dobrá zpráva pro vás, že aspoň tu jednu!
Mějte se famfárově, užívejte prázdnin (pracující mi prominou pitomou poznámku) a čekejte na onu jedinou záhadnou věc...
Au revoir :)

Moon light lay

4. srpna 2008 v 9:46 | strigga |  V ráji žbleptařů
Tolik jsem tu chtěla mít podzimní barvy (jsem totálně vadná, ale já VÍM, že je léto), až se mi to skoro povedlo. Nevím, jestli bych to sem dávala, kdybych se s tím nephotoshopila do půl třetí ráno - nakonec se mi to ale proti všem mým předchozím úvahám docela líbí, hlavně to nemá nikde žádnou chybu, nepřeskakuje to a je to v docela snesitelných barvách. =) Původně to bylo růžové, ale promiňte mi, to jsem nemohla :D
Pod perexem jako obvykle buttonek, i když nevím, proč ho sem dávám, když je pod menu jeden totožný. No vždyť říkám, že jsem vadná.
Kdybyste byli tak hodní a poctili tento článek komentářem, nejlépe k layoutu se vztahujícím... nechci po vás moc, že ne... =D

Valčík

1. srpna 2008 v 22:03 | strigg |  Verše z dílny šílené striggy
Už jsme tu měli jednu jarní - tak tahle je podzimní. Až na to, že je léto, ale jak se zdá, já musím mít vždycky něco extra =). Protentokrát se spokojte s tím, že je o ničem, ostatně jako většina mých výtvorů :)
Chtěla jsem vám sem k ní nastavit podzimní lay. Ha, podzimní lay nebude, bude rodinná oslava. Lay bude taky... ale podzimně nevypadá. Možná ještě bude. ;)
Au revoir.