Červenec 2008

Podfukáři

30. července 2008 v 22:43 | strigga |  Podfukáři
Sám název (opět ukradený, leč vcelku výstižný) v podstatě cele charakterizuje tuhletu budoucí kapitolovou... prkotinu. :))) Dlouho jsem všemožně zvažovala, jestli to opravdu zveřejnit... ale tak, proč ne. Důvody pochopíte - ono totiž vlastně... ale co bych vám to prozrazovala?! Ono totiž vlastně jde o naprosto nové, neokoukané postavy a naprosto nové, neokoukané prostředí (aspoň myslím), přestože jde zároveň o HP fanfiction... toť pro začátek vše. Jestli se máte na co těšit, tak to sama nevím :))

Melancholicky připitomělý atribut

25. července 2008 v 21:54 | strigg |  V ráji žbleptařů
Tak vážení, dovolte mi zase na chvíli oddech od oněch nesmyslných žvástů, jež byly vaší nepochopitelnou laskavostí pasovány na povídky, nemluvě o těch synteticky nahnilých pitomostech, jimž se kolikrát ani ten nejotrlejší neodvažuje přezdívat verše.... dovolte mi znudit vás do němoty ještě syntetičtějšími žblafy o jakémsi nezajímavém čemsi.
Správně, mí ubozí přátelé. Vypisovačka.

Totální pomatení mysli

17. července 2008 v 16:33 | strigga |  Jednorázovky
Tak, zde je ona slibovaná blbina :)))
Začala jsem to psát před několika měsíci s tím, že to pošlu do soutěže MOW - pak jsem si to ale tak nějak rozmyslela, zapomněla jsem na to a až do předvčerejška byla ta povídka ukrytá v jednom z mých sešitů. Právě tam jsem ji našla, vzpomněla si na námět i zápletku a dopsala ji :)
A ještě něco; je to H/D a není to H/D. Posuďte sami... a přiznám se, nečetla jsem to po sobě. Za chvilku musím do práce, takže za případné chyby se omlouvám... a samozřejmě budu ráda hádejte za co? (za komentáře, chytré hlavičky...)
A proboha, hlavně to neberte vážně, je to šílená fraška =D

Imagine

16. července 2008 v 12:56 | strigga |  V ráji žbleptařů
Vážení zvážení přátelé!
Mám tu nový lay. Haha, všimli jste si? Název jsem ukradla nádherné písničce Johna Lennona. Je na mě tvarem i barvou docela neobvyklý, ale líbí se mi (ano, čtete dobře), i když má samozřejmě pár chyb (upozorňovat na ně nebudu, všimněte si sami), není to zas až tolik vidět a docela jsem si s ním vyhrála. Vypadá jednoduše, ale já si nemohla pomoct - ty obrázky se mi strašně líbí. Samozřejmě z Deviantartu. No, budu ráda, když to okomentujete :)
P.S. Napsala jsem povídku. Jo, povídku! Tohle místo (jsem dva týdny na brigádě v jižních Čechách) je hrozně inspirativní, bydlet tady, asi se upíšu. Zítra ji sem snad vložím, jestli ji stihnu přepsat :)

Tramvaje

12. července 2008 v 21:07 | strigg |  Verše z dílny šílené striggy
Je asi zbytečné dokládat, že jsem se ve zdraví vrátila, co?
Tohle je jedna z mých starších básniček, napsaná konkrétně 23. března tohoto roku. Byla neděle, a tohle jsem sepsala poté, co jsem se dověděla, že naše známá (jíž jsem mimochodem šla kdysi za družičku) je těžce nemocná. (Nevím, jestli se sluší dlouhé rozepisování o tom, co přesně jí je.) Tudíž jsem to psala pod jakýmsi zvláštním vlivem, a dlouho jsem se zdráhala to sem hodit... ale tak... vyložte si to, jak chcete.
Je to o něco delší, než obvykle. A pozor!... má to pointu. Poentu, jak by mě opravila jistá osoba.

"Hú, hú!" zahoukal titulek a zmizel v dáli

2. července 2008 v 15:04 | strigga |  V ráji žbleptařů
Vážení zvážení,
tímto (resp. možná zítřejším) dnem i mně, zasloužilé spisovatelce *ironík*, která se toliko zasloužila o blaho jiných lidí *ironík**ironík* , začínají prázdniny v tom pravém slova s(m)yslu. Proto mi je dopřejte, držte Švejnarův palec, ať na mě někde 2500 metrů nad mořem nepřijdou chytří Rakušáci a nezjistí, že nemám příslušné doklady, ať mě Tritter neprobodne vidličkou ani ničím jiným a ať se vám alespoň ve fyzickém neporušeném zdraví vrátím zpět z Hitlerova orlího hnízda (co byste si tu beze mne počali *ironík**ironík**ironík*).
Vracím se v úterý (doufám, jinak nestihnu slez s Carmen), a kdybyste mě tu do (příštího) pátku neviděli, vězte, že jsem mrtvá, neboť mě nejspíš zavalil šutr a pojištění mám jen do středy, takže ve čtvrtek už jaksi nemám právo na lékařskou péči.
Strigg se s vámi na týden loučí, a pamatujte: "Všichni lžou." ;)