Květen 2008

Další várka layoutů

29. května 2008 v 17:42 | strigga |  Layouts
Něco jsem napsala. Vážně. Jednorázovku. S docela zajímavým nápadem a docela... no, s mým zpracováním. :) Taky mám rozpracovaných pár věcí, nezapomínám kupodivu ani na "osmičku" (hádejte, co myslím), a samozřejmě na vás já i Raven myslíme s vaší pravidelnou dávkou zábavy, Deníkem F+G.
Nicméně teď bych vám ráda představila další málo z toho layoutového mála, co jsem zatím spáchala. Tentokrát pět layoutů, a kdo neví, že lay u Ice je mým dílem, tak ten už to teď ví. Budu jen ráda, když mi sem do komentářů přihodíte nějakou tu kritiku.. :)
Takže: lay6, lay7, lay8, lay9 a lay10, a máte co komentovat!
P.S.: K osmému layi zmizel článek o stahování, poněvadž si ho jakási úžasná osoba sprostě přivlastnila. Smát se nebo brečet, kdoví... :))

7. Zhroutil by se každý

22. května 2008 v 19:38 | strigga |  Záhada vlčího syndromu
Věříte vlastním očím? Věřte raději těm nevlastním. Já nevěřím ani jedněm, ale NE, toto není optický klam! :))) Pamatujete si vůbec tuhle povídku? Ono už je to tak dávno, co kapitola šestá spatřila světlo světa... hmmm.
Chtěla jsem vám to sem hodit až později, ale zítra odjíždím a do neděle tu nebudu, tak mi to přišlo... zlé.. (strigg nikdy není zlá, to ne!)
Snad to někomu zvedne náladu. Enjoy!

Smrt Anakreonova

20. května 2008 v 21:20 | strigga |  Mimo téma
Znáte Anakreona? Vidíte, já ne. Mám takový dojem, že jsme ho letos brali v literatuře, a že to byl řecký básník. Ale na tom nesejde - je tu jen proto, že se mi sem hodil. ;) Toto je jakási... absolutní tritteróznost. Nedá se to nazvat drabbletem (přiznejme si, nemá to ani 100 slov) - a celé to začíná na písmeno A. Věřte nebo ne, posloužil mi praktický slovník medicíny (bible každého správného magora), takže ano, vím, co všechny ty věci znamenají.
Tak, a je to, úvod delší než samotný článek. :)))

Nesmysl o smyslu bez smyslu

18. května 2008 v 16:20 | strigg |  Názorovník
Před chvílí jsem dočetla článek u Morgany, a nějak mi zůstal v hlavě. (Má tam v tom vakuu dost místa, nebudu mu bránit.) Jestli si ovšem chcete přečíst mou následující myšlenkovou smršť, prosím, přečtěte si ten článek taky. Odkaz? Tady. Díky Níniel, že to napsala, protože... protože to řekla za mě. Mám naprosto stejný názor, zvlášť co se poslední části její úvahy týče. Pokusím se vám to trošku osvětlit, mějte se mnou trpělivost...

Ukulele zase nemyslí

16. května 2008 v 22:59 | strigga
  1. Ano, je jedenáct hodin večer.
  2. Ano, opět a zase se trapně vypisuju v číslech.
  3. Ano, mám tu nádherný layout.
  4. Ne, nedělala jsem ho já.
  5. Ano, jsem asi mimo, ale hrdost stranou.
  1. Ano, dělala ho Ciri.

Drabble pro Profesora Psavce: Takové normální ráno

11. května 2008 v 17:37 | strigg |  Drabblata a pidipovídky
Jejda, jejda... stydím se napsat, kdy mi to má milá Profesor zadávala. No, pár měsíců to bude. Ale, víte, já už to mám napsané dlouho, jenže jsem si myslela, že jsem to už dávno zveřejnila... i mistr tesař se (si, jak by jistě někdo řekl) někdy utne, ne?
Takže Profesore, převelice se omlouvám za zpoždění. ;)

(Nejen) organizační výpisek

11. května 2008 v 17:28 | strigga |  V ráji žbleptařů
Nejspíš si vaše bystré oči povšimly, že jsem překopala menu. Konečně. Už se na to chystám pár týdnů. Kdo má oči ještě bystřejší, určitě si také všiml, že úplně dole přibyla rubrika "Na šálek kafe", kam jsem vypsala všechny stránky, které navštěvuju, které mají co dočinění s činností spisovatelskou či layoutařskou a na které jsem si vzpomněla. Proto vás chci poprosit - kdybyste tam někdo nebyl, dejte mi vědět ;)
Časem se chystám ještě ke kapitolovkám a jednorázovkám udělat odkazovací obrázky, a ke každému odkazu zvlášť button. Ovšem, to je hudba budoucnosti, pokud se příliš nerozčílím a nepřestěhuju na web.
Jen tak, abyste věděli. A teď jdu přidat drabble.

Flying on the dragon wings

8. května 2008 v 21:35 | strigg |  V ráji žbleptařů
Dokonáno jest. Máte tu nový layout.
No, alespoň jsem se konečně zbavila toho předchozího. Už mi strašně lezl na nervy. A vypadá to, že jsem našla skvělý PS zjednodušovák, co se nástroje Pero týče. Tudíž byl hned využit. A víte, že tu zelená ještě nebyla? A víte, že se to nikde nerozjíždí? A víte, že bych byla (bývala věděla, tak bych sem byla bývala nechodila) ráda, kdybyste mi dali vědět (nejlíp tady, v komentářích - od toho tu jsou, ne?), jestli jsem se s ním netvořila zbytečně - tedy jestli se vám líbí? :)

Co mají společného cirhóza a Garfield?

3. května 2008 v 20:47 | strigga |  Glosy
Vážení, smějte se! Opět jsme s bratrou oglosovaly "povídku", kterou napsala jistá liduch. Tentokrát ff-HP. Původně se jmenovala "Smrt patronky", a jak jsme její název znetvořily, vidíte sami :)))
Nejezte, nepijte, nekuřte u toho, abyste si nepoškodili hardware svůj a svého drahého PC miláčka.
Hezky se bavte!
Raven - zelená, Strigg - červená

El príncipe de Arquímedes

3. května 2008 v 19:04 | strigga |  V ráji žbleptařů
Přátelé, podruhé v číslech!
(Musím překládat ten název?)