Duben 2008

Paradox

27. dubna 2008 v 19:56 | strigga |  Verše z dílny šílené striggy
Je tlaková níž, a vtedy prudko klesá hladina, hlava, tlak... já se toho nezbavím... asi proto, že si připadám stejně. Mimochodem, skvělá písnička, emotivně nabitá.
A nelepší se to a nelepší, jestli se ptáte na tohle. Času je pořád stejně uboze málo. Ach jo. Tak tu máte aspoň básničku... básničku bez interpunkce, zato výjimečně se smyslem, ktrerému rozumím i já. Dokonce i ten název má smysl, ale ten asi nikdo nepochopí :)))

Soumrak pomalu padá

20. dubna 2008 v 13:13 | strigga |  Jednorázovky
Vážení, jste svědky zázraku! Áno, napsala jsem povídku. Je to pár dní. Vlastně byla noc. Dost pozdě v noci, vlastně spíš brzo ráno. Kvůli jisté věci jsem byla pěkně rozčilená, vzteklá a taky smutná, a nemohla jsem spát. Tak jsem popadla papír a tužku a vzniklo z toho tohle. Kdo v tom uvidí náznaky, je tentokrát na omylu... nebo ne? Koneckonců, to je Tichošlápkova věc.
Nespisovně je to psáno naschvál. (No, přiznejte se, kdo z vás někdy přemýšlel spisovně?) Není to poznat, ale dala jsem do té povídky opravdu hodně, všechno zmizelo a já usínala úplně klidná. (Ráno už to, po třech hodinách spánku, bylo o něco horší :)) Krátké, a kupodivu ichforma. Je to proložené písničkou od Dana Landy a ten název... přiznám se, nevěděla jsem, jak to pojmenovat. Takhle mi to nazval Word.
Snad ten konec pochopíte. Dejte si na něj pozor.

"Drabble" pro Katku16: První hříchy

17. dubna 2008 v 21:08 | strigg |  Drabblata a pidipovídky
Jo, taky jsem si myslela, že to přidám dřív. Bohužel, okolnosti tomu nenasvědčovaly, takže tu něco máte až dneska. Nezlobte se, ale... no, to je jedno.
Tato věc se, obávám se, ani drabbletem nazvat nedá. Má to... no tak dobrá... 246 slov. A je to zadané už tak dlouho, že mi bylo stydno to konečně nesepsat :))) zadaná slova byla: Remus, rum, rákoska, rýže. Ta zatracená rejže mi tam ne a ne sedět - no, uvidíte sami :)
Mimochodem, víte, co je to Flašinet? Ruské oznámení, že došel alkohol...

Kontakt

13. dubna 2008 v 19:11 | strigga |  Olbřímí oliheň
Slavnostně přísahám, že se sem v průběhu týdne pokusím přidat alespoň nějaké drabble. (Velká omluva všem, kteří to svoje ještě nemají.) A kdyby někdo stál o mou občasnou (ne)přítomnost.... no, přímo pro něj je tu několik málo věcí ke mně.
Icq: 265-430-917
Kde najdete (nejen) moje layouty: www.welay.blog.cz
Na svém icq vás všechny moc ráda uvítám, ovšem - pro některé - neberte to jako spamovací fandom, ujednáno? :)

The Midnight

11. dubna 2008 v 23:23 | strigga |  V ráji žbleptařů
Podívejte se, kolik je hodin. A ještě mi řekněte, že se to k názvu nehodí :)))
Po necelých dvou týdnech jsem tu opět s novým layoutem. Rozhodla jsem se, že se mi bude líbit, takže se mi líbí a basta fidli, pro dnešek žádná sebekritika :) pracovala jsem na něm čtyři dny a tohle, co tu vidíte, je už jeho třetí verze. Tu první mi nevzal blog.cz, druhou jsem nevzala já... tak jsem tu se třetí. Byla by věčná škoda ten obrázek nějak nezpracovat. Budu vám velice vděčná, když mi ho nějak okomentujete, a... co dodat. Pod perexem button, jako obvykle =)

Až za hrob

9. dubna 2008 v 17:59 | strigga |  Verše z dílny šílené striggy
Nějak tu teď nejsem, vím. Občas prostě přijdou problémy a nechtějí odejít. Už si připadám jako ti Tibeťani. A dneska se tu objevím a Raven mě obviní, že jsem dlouho nic nenapsala! Rozumíte tomu? Nevděčnice! :)))
Tudíž tu mám pro tebe vzkaz, milá bratro. Vybrala sis to sama. Tomu se, přátelé, říká rychlá smrt. Jak jste si mohli všimnout (kdyby vám byly bývaly tenkrát narostly oči), i ten název je poněkud morbidní. Pro pochopení zbytku "básničky" ale nezbytný. Opět nic dlouhého, opět úplná pitomost. Opět to má příběh, který vidím jen já. Co nadělám...

Opravdu vostří lidé chodí nazí 1. část

5. dubna 2008 v 20:08 | strigga |  Glosy
Spolu s Raven jsme oglosovaly jednu nejmenovanou povídku od autorky Lucinky. Je to fanfikce na jednu... taktéž nejmenovanou německou skupinu. Dobře se bavte, tak, jako jsme se bavily my. VAROVÁNÍ: Gramatické chyby jsme ponechaly tak, jako jsou, dotvářejí tak specifickou atmosféru.
Strigg, Raven


Nostalgická

2. dubna 2008 v 20:51 | strigg |  Verše z dílny šílené striggy
Mohla bych se tu dlouhosáhle rozepisovat o tom, jak začínám být lehce nervózní z páteční čtvrtletky z matiky, z níž jsem ještě nestačila pochopit ani číslíčko, respektive ani tu nejroztomilejší funkcičku. Ale co. Nebudu vám kazit náladu, a sobě už vůbec.
Kratičká básnička (dá se to tak nazvat?) o... o všem. O životě. O tom, že tak to prostě je. Zkuste to v tom najít...

SČÍTÁNÍ lidu, domů, bytů a slashařek :)

1. dubna 2008 v 19:53 | strigga |  V ráji žbleptařů
Vážení, tímto Vás chci o něco požádat. S tím nápadem přišla Ice. A to přesně s nápadem na jekési... sečtení příznivců-pisatelů slashe. Moc vás všechny prosím, nebuďte líní, minuta vás nezabije, a vyplňte mi tu do komentářůnásledující (pokud jste tak již neučinili u Ice): přezdívku, odkdy (rok) se znáte s fanfiction, kdy jste začali číst a psát slash, kdy jste se narodili, svoje oblíbené autory, prostě co vás napadne, fantazii se meze nekladou... pokud vám to připadá indiskrétní, můžete mi to napsat na mail (strigga@centrum.cz).
Samozřejmě žádný z údajů není povinný, stačí jen, když napíšete tři tečky :) s nápadem na jistý "osobní profil autora" přišla na Icyině blogu Mixie. Mě osobně by docela zajímalo, kolik nás tak asi může být... ;) údaje, které mi sem napíšete, odešlu Ice na maila. Takže honem do toho, a půl je hotovo! (A pak honem od toho, jak by řekl Rychlonožka.) :)