Březen 2008

Hodina kouzelných formulí

30. března 2008 v 16:03 | strigga |  Jednorázovky
I jedenácti či dvanáctiletí Fred s Georgem byli veselá dvojka. Tak proč se nepodívat, jak to vypadalo v jejich prvním ročníku při jedné z prvních hodin kouzelných formulí? Pokud to nepochopíte, učili se zrovna Wingardium leviosa :)))
P.S. Vkládám to sem jenom proto, že mi Raven slíbila, že se u toho bude smát - ale nevím, jak vy ostatní :) psala jsem to asi ve tři hodiny ráno a docela jsem se nasmála, ale jestli se budete smát vy, to nevím.

Podivný výlev jedné hispanistky

28. března 2008 v 18:17 | strigg |  V ráji žbleptařů
Tenhle způsob vypisování se v číslech, myslím, začala používat Carmen. Tudíž jí ho sprostě kradu, ovšem monopol je stále její :))) (jinak - užij si to, Ice, když máš ty vypisovačky tak ráda.)

Výlet druhý: První zápis z Alp

27. března 2008 v 19:11 | strigg |  Z Cestovního deníku
Kdy: 1.-4. 7. 2005

Kde: Totes Gebirge - Mrtvé hory/pohoří, jedna z nejhezčích částí rakouských Alp

Členové: já, sestřenka Terka, táta, pánové Kos a Tesařík a Anča T.

--- Den první ---

5. A nežere a nežere...

23. března 2008 v 16:29 | Fred a George |  Deník F+G
Opět zpět a (téměř) v plné síle, přátelé! :)))
A rovnou společně s mou zlatou Raven přidáváme - po dlouhé, dlouhé době - kapitolu k téhle naší... k tomuto našemu syntetickému oratoriu. Že Fred je mrtvý? Kde jste na to přišli? Fred je nesmrtelný a jeho valenční elektrony tu budou navždy, jak vám dokáže to, co na vás čeká pod perexem! Pokud už nevíte, o co šlo, koukněte se do kapitolovek. ;) A neukamenujte nás, buďte tak hodní, víte přece, jak to bolí.
Ani nevím, jak dlouho už to máme napsané. Trčí mi to v počítači Trittervíjakdlouhoudobu... a kdo napíše komentář, má u dvojčat velké významné plus :)

Mizím

14. března 2008 v 17:05 | strigga |  V ráji žbleptařů
(Z)Vážení, jak už jsem psala, odjíždím a nebudu tu celý dlouhý týden. Nic tu nečekejte, je mi líto, ale nestihla jsem nic připravit... jakmile se vrátím, pustím se do psaní a taky se zapojím do všech těch layů na přání na QL, slibuju, Ajj.
Víc nestíhám napsat. Mějte se, a kdybyste něco akutně potřebovali, hledejte mě v Itálii :)
Vaše strigg.

Padá hvězda

11. března 2008 v 20:05 | strigg |  Jednorázovky
Mohla bych vám tu sáhodlouze popisovat, so se dělo v posledních dnech, všechny ty věci, díky kterým je mi hůř než vytřepanýmu hadru - tady je ale podstatné jenom to, že několik dní nešly přidávat články, tudíž tu nemohlo nic přibýt, natožpak další kapitola k Záhadě. A mám pro vás špatnou zprávu - v pátek odjíždím a budu týden pryč (nejásejte, aspoň ne tak nahlas), tudíž pokud se k tomu nedokopu do čtvrtka, tak taky dlouho nepřibude. Někde z vás to určitě chápe.... prostě se mi na hlavu nahrnulo moc problémů najednou.
Teď už k povídce... možná by se slušelo na začátek alespoň naznačit, o čem to je... ale já vám nic neřeknu. Je to docela krátké, takže jestli máte náladu, přečtěte si to, dejte si ibalgin a jděte spát :D
Věnováno všem, a hlavně Carmen, protože... jsem jí ještě nic nevěnovala a protože je to má drahá spolutrpitelka co se nejen layoutů týče. (aneb Desatero DNG, že, Car :))

Druhý až pátý lay a něco navíc :)

5. března 2008 v 19:09 | strigga |  Layouts
Já jen tak, aby tahle sekce nezela prázdnotou :) můžete se mrknout na pár mých dalších hrůzných výtvorů, a to: lay2, lay3, lay4 a lay5. Dva z nich už jste mohli vidět tady u mě, dva jsou nové :) samozřejmě je najdete i na QL. A ještě se koukejte nahrnout k mé drahé Raven, která se kvůli přestavbě webu dočasně stěhuje zpátky na blog, a které jsem dělala lay taky. A až to všechno zkouknete, dejte si panáka, upozorňuju předem, že je to hrůza, děs, napětí a lupiči mrtvol! Až vystřízlivíte, můžete mi tu napsat nějaký krásně kritický komentář.
Mimochodem, Blog.cz zase řádí, všimli jste si? Předělává klikací odkazy, přidávání obrázků - pokud to ovšem není jen dočasná chyba. Jestli ne, budeme muset vymyslet nový způsob stahování layoutů, drazí blogaři. Začínám opět uvažovat o webu. Tenhle systém neprospívá mé už tak dost špatné náladě!
Jo, Ice, na tvůj lay jsem nezapomněla, vrhnu se na něj ale nejdřív v pátek, souhlas? ;)

6. Siriovo zjištění

2. března 2008 v 14:23 | strigga |  Záhada vlčího syndromu
No vážně, já ještě žiju :) ano, uznávám, zdržení ještě větší než posledně, ne, žádné výčitky nemám. Psala jsem to pozdě v noci, to když se náhle oknem přiřítila múza a rozkřikla se na mě, co si tu tak ležím, zatímco ona letí až z Uzbekistánu, kam ji zanesl ten zatracený orkán. No, tak jsem jí to musela nějak vynahradit... takže tu máte co? Novou kapitolu ;) a za název se omlouvám *útrpník*
P.S. Ve škole začíná pomalu, ale jistě staré známé peklo, takže se pokusíme opět zapojit náš oblíbený a nezaběhaný systém kapitola = víkend. Nevím, jak moc to budu dodržovat, koneckonců nemám vnitřní oko...
P.P.S. Kapča výjimečně věnovaná Rael... však ona pochopí, proč.